" Czekając na kuriera "

 

              Po dokonaniu zakupów przez internet pozostaje tylko czekać kiedy przyjdzie ten wymarzony rower. Od momentu zakupu do pojawienia się kuriera mija zazwyczaj kilka dni. Wtedy zastanawiacie się czy kupiony rower w ogóle dojedzie albo czy dojedzie w jednym kawałku. Otórz obawy są nieuzasadnione, ale tylko wtedy kiedy jesteście świadomi swoich praw oraz jaka jest procedura całego przedsięwzięcia.

truck road and rail main page 720x233

Jak to działa ?

             W momęcie kiedy wpłata zostaje zaksięgowana na naszym kącie, przystępujemy do przygotowania niezbędnych dokumentów oraz zamawiamy firmę kurierską. Kolejnym krokiem jest przegląd roweru oraz jego staranne zapakowanie które zajmuje najwięcej czasu. Nasi klienci wiedzą że do tej czynności przykładamy się wyjątkowo solidnie. Po zapakowaniu roweru pozostaje oczekiwanie na kuriera który ma za zadanie odebrać przesyłkę z naszej firmy. Czasami zdarza się jednak że po odbiór nikt się nie zgłosiłasza. W takiej sytuacji zgłaszamy interwencje, niejednokrotnie decydujemy się na indywidualny dowóz na parcelę firmy kurierskiej aby nie opóżniać wysyłki.

0c513ce

Czy to wszystko z naszej strony ?

        Wydawało by się że nasza rola jest zakończona a reszta należy już do firmy kurierskiej oraz kupującego. Nie w przypadku naszej firmy. Jesteśmy z wami w kontakcie i w przypadku jakich kolwiek wątpliwości służymy pomocą. 

elb 00050aa6

Co powinniście wiedzieć podczas odbierania przesyłek żeby uniknąć problemów ? 

             Dokładnie obejżyjcie paczkę przy kurierze . Sprawdzcie czy nie jest nigdzie rozdarta lub przebita czy nie jest pognieciona, zwróćcie uwagę na wszystko co mogło by spowodować uszkodzenie zawartości. Jeżeli coś zauważycie, nie bójcie się przesyłka jest ubezpieczona na całą jej wartość. Prawnie jesteście już właścicielami paczki i mimo uszkodzenia nie możecie odmówić jej przyjęcia. W przypadku wątpliwości musicie sporządzić protokół i zarządać otwarcia paczki przy kurierze. To jest podstawa żebyście mogli wystąpić o zwrot pieniędzy za zakupiony rower. Protokuł sporządza kurier więc dokładnie czytajcie zanim podpiszecie że się z nim zgadzacie !

         Jeżeli nie możecie osobiście odebrać paczki przekażcie instrukcje osobie która będzie to robiła. Nie dajcie się nabrać na to że kurier się śpieszy i postawi ją wam gdzieś przy płocie maskując miejsce uszkodzenia. Nawet gdyby zdarzyło się że przez przypadek odbierzecie uszkodzoną paczkę możecie skontaktować się z firmą kurierską i poprosić o otwarcie jej w obecności kuriera. Warunek jest taki że przesyłka musi być oryginalnie zamknięta. Czyli tak jak wychodzi z naszej firmy. Mimo wszysto lepiej zrobić to już podczas odbierania paczki, ponieważ póżniej ciężko doprosić się wizyty kuriera.

2187978

Czy często tak się dzieje ?

          Otóż odpowiedż brzmi nie. Takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko nam zdarzyły się dwa razy od 2014 roku czyli od początku naszej działalności. A i nawet w tym wypadku po otwarciu przesyłek w obecności kuriera okazało się że zawartość nie została naruszona. Może szczęście a może nasze doświadczenie w pakowaniu poraz kolejny pokazało że dobrze odrobiliśmy swoją pracę domową.

Pozdrawiam

Patryk Sikora

 

 

 

Baner Einstain

" Czekając na kuriera "

 stage bridge 720x233  

 Czy wiesz jak prawidłowo odebrać paczkę od kuriera ? 

Więcej…
" Dzielimy się pasją "

 

DSC03509

Co warto wiedzieć o rowerach typu CRUISER ?

Więcej…
Młyn Sółkowice

Myn Skowice

Gdzie nas znależć ?

Więcej…
Veelo to My

Veelo to my

Na początku chcieli byśmy przywitać wszystkich którzy postanowili odwiedzić naszą skromną stronkę...

Więcej…
JSN Force template designed by JoomlaShine.com