Klienci sklepów internetowych często pytają jak będzie zapakowany rower?

Czy dotrze on na miejsce ?

Czy nie zostanie uszkodzony podczas transportu ?

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów ciągle udoskonalamy technikę pakowania. W tym celu używamy zaprojektowanych przez nas opakowań kartonowych, dodatkowo wystające elemęty zabezpieczamy fragmętami kartonowymi oraz folią bąbelkową. Całość zawijamy folią bąbelkową i streczem. Przesyłkę zabezpieczamy taśmą z nadrukiem w jakiej pozycji powinna być transportowana oraz informacją o jej ostrożnym traktowaniu. Firmy kurierskie z których usług korzystamy to dobrze wszystkim znane marki takie jak DHL UPS DPD .Aby uniknąć niespodzianek i zmotywować firmy kurierskie do wzorowego wywiązania się z umowy opłacamy ubezpieczenie na wysokość wartości przesyłki. W ten sposób zapewniamy dodatkowe bezpieczeństwo sobie oraz swoim klientomDemontujemy i zabezpieczamy kierownicę oraz przednie koło. Zabezpieczamy przerzutki,siodełko oraz wystające elemętyW ten sposób zapakowany rower po dwóch lub trzech dniach od zakupu trafi w wasze ręce .

Rower po zamontowaniu przedniego koła i kierownicy oraz regulacji przedniego hamulca i wysokości siodełka jest w 100% przygotowany do jazdy.

 Z uwagi na rosnące standardy i w oparciu o nowe doświadczenia będziemy udoskonalać nasze procedury pakowania. Każda uwaga naszego klienta jest dla nas bardzo cenna.

Pozdrawiamy

Veelo

 

 DSC 0037 

 DSC 0134

JSN Force template designed by JoomlaShine.com